XI niedziela zwykła (13-06-2021)
Czerwiec 13, 2021
XIII niedziela zwykła (27-06-2021)
Czerwiec 27, 2021

XII niedziela zwykła (20-06-2021)

XII niedziela zwykła – 20.06.2021

(Stary Żmigród)

 1. We czwartek (24.06.2021) przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 2. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź od godz. 17.00, a potem Msza św. (proszę Rodziców o dopilnowanie, by ich dzieci i młodzież poprzez spowiedź i łaskę uświęcającą podziękowały Bogu za cały rok).
 3. Dziś (III niedziela miesiąca) specjalna składka na potrzeby Kościoła. „Bóg zapłać” za złożone ofiary
 4. Zgodnie z postanowieniem podjętym przez Konferencję Episkopatu Polski, Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że począwszy od niedzieli, 20 czerwca br. czyli od dzisiaj, wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. będą do nabycia Cegiełki z Caritasu, [po 5,00 zł], celem umożliwienia dzieciom z Ukrainy polskiego pochodzenia przeżycia radości wakacyjnej w Myczkowcach,
 6. Do odebrania „Miłujcie się”

XII niedziela zwykła – 20.06.2021

(Łysa Góra)

 1. We czwartek (24.06.2021) przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 2. We czwartek w kościele zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź od godz. 17.00, a potem Msza św. (proszę Rodziców o dopilnowanie, by ich dzieci i młodzież poprzez spowiedź i łaskę uświęcającą podziękowały Bogu za cały rok).
 3. Do sprzątania Kościoła na sobotę zapraszam…
* Nowacka Alicja * Dziadosz Stanisława
* Kuczała Jadwiga  
Dynia Stefania; Bury Janina
 1. Dziś (III niedziela miesiąca) specjalna składka na potrzeby Kościoła. „Bóg zapłać” za złożone ofiary
 2. Zgodnie z postanowieniem podjętym przez Konferencję Episkopatu Polski, Biskup Rzeszowski wydał dekret, na mocy którego została odwołana dotychczasowa dyspensa dla wiernych od udziału we Mszy Świętej w niedziele i inne święta nakazane. Oznacza to, że począwszy od niedzieli, 20 czerwca br. czyli od dzisiaj, wszyscy wierni mają moralny obowiązek uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. będą do nabycia Cegiełki z Caritasu, [po 5,00 zł], celem umożliwienia dzieciom z Ukrainy polskiego pochodzenia przeżycia radości wakacyjnej w Myczkowcach,
 4. Do odebrania „Miłujcie się”