I niedziela Wielkiego Postu (21-02-2021)
Luty 21, 2021
III niedziela Wielkiego Postu (07-03-2021)
Marzec 7, 2021

II niedziela Wielkiego Postu (28-02-2021)

II niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021

(Stary Żmigród)

1. We czwartek (04.03.2021) przypada święto św. Kazimierza Królewicza – Dzień Imienin naszego Ks. Bpa Seniora Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie – w piątek od godz. 16.15
  3. Za tydzień składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. Również w środę, tu w Starym Żmigrodzie – po Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania – (dotyczy klasy VIII)
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańcowych – po Mszy św. popołudniowej – po Gorzkich Żalach.
  7. W przyszłą niedzielę będą też do nabycia Baranki Wielkanocne z „Caritasu” – po 5,00 zł.
  8. Dziś – po Mszach św. (II niedziela Wielkiego Postu) kwesta do puszek na Misje

„Dzieło pomocy Misjom”.

1. Na prośbę kierownika naszej szkoły, parafia ofiarowała kilka sztuk drewna jodłowego (dokładnie 7 szt.) na remont dachu na budynku szkoły. Decyzja została podjęta jednogłośnie przeze mnie i całą radę duszpasterską.

II niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021

(Łysa Góra)

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem będzie – we czwartek od godz. 16.15
  3. Za tydzień składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  4. Do sprzątania Kościoła na sobotę zapraszam…
* Szot Józef * Klimczak Danuta
* Klimczak Weronika
Walowska Elżbieta
  1. W środę w Starym Żmigrodzie – po Mszy św. spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania – (dotyczy klasy VIII)
  2. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Różańcowych – po Mszy św. – po Gorzkich Żalach.
  3. W przyszłą niedzielę będą też do nabycia Baranki Wielkanocne z „Caritasu” – po 5,00 zł.
  4. Dziś – po Mszy św. (II niedziela Wielkiego Postu) kwesta do puszek na Misje

„Dzieło pomocy Misjom”.

1. Teraz rozważając Mękę Pańską – śpiewamy Gorzkie Żale.